Son Haberler
Anasayfa / B2-C1 / Almanca “Aile birleşimi Start Deutsch A1” ve “A1.2 ve A2.1 Genel Almanca” kurları açılıyor!

Almanca “Aile birleşimi Start Deutsch A1” ve “A1.2 ve A2.1 Genel Almanca” kurları açılıyor!

Sevgili arkadaşlar herkese merhaba, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa-Sürekli Eğitim Merkezinde A1.2 – A1 (Start Deutsch 1) ve A2.1 seviyelerinde Almanca kursları açılacaktır.

A1.2 ve A2.1 kurslarımızın ilanı aşağıdaki linktedir!

A1.2 Kurs, Cumartesi ve Pazar günleri saat 10.00 dan 13.10 e kadar sürecektir. İlgilenenler aşağıda paylaşmış olduğum Linkten sürekli Eğitim Merkezi ile iletişime geçebilirler.

2-3 Ocak 2021 bu kursun ilk haftası olacaktır. İlgilenenlere duyurulur.

Bu Kurs sonunda İstanbul Üniversitesi- Cerrahpaşa Sürekli Eğitim Merkezinden A1.2 sertifikası alacaksınız! Kayıt ve bilgi için linke tıklayınız.

Fiyat bilgisi ve Kurs başlangıç tarihleri sitede yer almaktadır.

https://sem.istanbulc.edu.tr/egitimlerimiz/genel-almanca-kursu-uzaktan-egitim/

A1 (Start Deutsch 1)

Almanya tarafından alınan bir karar gereği, Almanya’daki eşinin yanına yerleşmek için vize başvurusunda bulunan Türk vatandaşlarından temel düzeyde Almanca bilgisi istenmektedir.

Bu bağlamda Almanca “A1 Aile Birleşimi Sınavı (Start Deutsch 1)”, Avrupa Birliği Eğitim Konseyi’nin Dillere İlişkin Avrupa Ortak Referans Çerçevesinde belirlemiş olduğu standart seviye sisteminin birinci basamağıdır.

Bu kurun amacı Temel dil becerilerin gelişimini sağlayarak, Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve programındaki A1 seviyesindeki öğrencinin gelmesi gereken noktayı hedeflemektedir. Bu çerçeveye göre A1 seviyesindeki temel amaç “gündelik hayatta gerekli olabilecek sözlü ve yazılı iletişim becerilerinin eğitimi” olarak kısaca tanımlanabilir.

A1 (Start Deutsch 1) Kursu için link aşağıdadır.

https://sem.istanbulc.edu.tr/egitimlerimiz/almanca-aile-birlesimi-kursu-start-deutsch-1/

Emre SARI

Hakkında Emre SARI

Cevapla