Salı , Temmuz 14 2020
Son Haberler
Anasayfa / Technology

Technology

Ut wisi luctus ullamcorper. Et ullamcorper sollicitudin elit odio consequat mauris, wisi velit tortor semper vel feugiat dui, ultricies lacus. Congue mattis luctus, quam orci mi semper

youtube dns ayarları değiştirme

Youtube dns ayarları değiştirme DNS NASIL DEĞİŞİR? İçişleri  bakanı açıklama yaptı…malesef yasak devam ediyor.. ve eskiden çalışan dns numaralarıda çalışmamakta.. Eğer sizde youtube girimiyorsanız aşağıdaki yazımız tam size göre… Googleüzerinden(8.8.8.8-8.8.4.4) dns artık malesef çalışmamaktadır.. o yüzden bu yazımızda dns ayarlarına değinmek istedim.. DNS Değiştirme işlemi için, öncelikli olarak,  Başlat>Ayarlar>Denetim Masası ... Devamını Oku »

WhatsApp kullanım dışı

WhatsApp neden mi kapatıldı? Yapılan açıklama aynen şöyle; WhatsApp Sürüm 2.2.1 : Sunucular Facebook Inc.’a taşındı. Yeni smileyler ve hareketli ifadeler eklendi. Dürtme (telefonu titretme) özelliği eklendi. Gönderilen medya öğeleri cloud olarak saklanacak. (1 ay boyunca) 1 GB boyutuna kadar gönderim yapılabilecek. Konuşmalar özel FaceCrypt ile şifrelenecek. Sürüm hazır olduğunda ... Devamını Oku »

Videolarla Almanca

ideolarla almanca öğrenmek artık “www..com”  ile çok kolay.. Yakında kendi videolarımızı ekleyeceğim ancak şu an için sizlere benimde kullandığım ve sizlerinde keyif alarak izleyeceğiniz videoları tavsiye etmek ile başlayoruz! Videolarla almanca VİEOLARA ULAŞMAK İÇİN LİNKE TIKLAYINIZ:         Devamını Oku »